Spawarki

Producenci

SPAWARKA INWERTOROWA HECHT 1814

Darmowa dostawa !!!

HECHT1814

9

539,00 zł brutto

Opis

Lekka inwertorowa spawarka przystosowana do pracy w domu lub w warsztatach. Aby praca z tym urządzeniem była jeszcze lżejsza, jej inwertor wyposażony został w funkcję Auto Hot-start dla łatwiejszego zapłonu łuku i Anti-stick zmniejszający ryzyko przyklejania się elektrody. 

Dzięki wygodnej rączce i niskiej wadze 4,7 kg spawarka jest łatwa do przenoszenia w dowolne miejsce. Za pomocą potencjometru można dostosować prąd spawania od 20 do 140 A, napięcie spawania wynosi 25,6 V, napięcie obwodu otwartego wynosi 60 V. 

Zasilanie czerpane jest ze standardowej sieci elektrycznej 230 V/50 Hz. Spawarka wyposażona jest w kontrolki przegrzania, przepięcia, zaniku napięcia, oraz automatyczną kompensację przeciw wahaniom napięcia sieciowego. Średnica elektrod spawalniczych wynosi 1–3,2 mm.

Ustawiony prąd spawania musi być ograniczony względem maksymalnego obciążenia sieci lub kabli przedłużających, do których spawarka została podłączona. Prąd spawania należy ustawić w taki sposób, aby moc urządzenia nie przekraczała wartości wyłącznika elektrycznego, a jednocześnie nie przekraczała maksymalnych dopuszczalnych wartości dla sieci, do której zostało podłączone urządzenie.

Częścią spawarki jest kabel z uziemieniem, kabel z elektrodami, druciana szczotka oraz klucz imbusowy. Ochronny hełm spawalniczy nie jest częścią zestawu, i należy zakupić go osobno.

Dane techniczne

Pobór mocy5,3 KVA
Prąd spawania20 - 140 A
Napięcie spawania25,6 V
Średnica elektrody1 - 3,2 mm
Waga4,7 kg

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

SPAWARKA INWERTOROWA HECHT 1814

SPAWARKA INWERTOROWA HECHT 1814

Darmowa dostawa !!!

Produkty z kategorii

Bestsellery

W tej chwili brak bestsellerów

Nowości